izmir evden eve nakliyat

  İzmir Eşya Depolama

İlk olarak İzmir eşya depolama hizmeti verdiğimiz yerler  alarm sistemeleri konunmaktadır. Başka bir değişle hırsızlık, yangın, su dedektörleri ile eşyalarınız  koruma altındadır. Her şeyden önce eşya depolama hizmeti verdiğimiz yerlerin girişleri şifreli sistem ile gerçekleştirilmektedir. Bununla birlikte eşyalarınız paravan veya branda ile depo içerisinde bölümlendirilmektedir.

Eşya depolama alanlarımıza eşyalarınız evinizden kendi nakliye ekibimiz ve araçlarımız ile profesyonelce paketlenip kolileme işlemi yapılarak getirilir. Sonuç olarakta bu şekilde depolarımızda muhafaza edilmektedir.

      Merkezi Lokasyonlada Eşya Depolama

Hatırlanması gereken ilk şey eşya depolama merkezlerimiz merkezi lokasyonlarda yer almaktadır. Şehir merkezlerinde yer alması taşımasını yaptığımız eşyaları kolay bir şekilde depolarımıza ulaştırmamızı sağlamaktadır. Yine bir problem yaşanması durumunda ulaşımın zamanında gerçekleşmesini sağlamaktadır. Aynı zamanda müşterilerimizin talepleride eşyalarının yakın çevrelerinde olamasıdır. Çünkü müşterilerimizin eşya depolama işlemi sonrasında eşyalarına ulaşımını kolaylaştırmak ilk hedefimizdi.

Özellikle depolarımız yerden birkaç basamak yüksekte yer almaktadır. Bir iki depomuz yer seviyesindedir.Ancak kaldırım ile yine kaldırım yüksekliği ile şimdiye kadar su basma problemi yaşamamıştır. Depolarımızda kesinlikle nemlenme ve rutubet gibi bir problem olmamaktadır. Aynı şekilde depolarımızın zeminleri fayans karolar ile döşeli ve temizdir. Belirli aralıklarla tozlanmaya karşı temizlik yapılmaktadır. Yine Belirli aralıklarla böcek ve haşerelere karşı eşya depolama merkezlerimiz ilaçlanmaktadır.

Aynı zamanda eşya depolama merkezlerimiz güvenlik sistemleri ile koruma altındadır. Güvenlik sistemlerimiz bankaların kullanmış olduğu güvenlik sistemeleridir. Kesinlikle Çalıştığımız güvenlik firmaları önde gelen ilk iki güvenlik firmasıdır. Herhangi bir alarm oluşması durumunda birkaç saniye içinde bize ulaşılmakta ve en hızlı şekilde on dakika içinde polis depoya ulaşım sağlamaktadır. Aynı zamanda müşterilerimiz depoya şifreli sistem nedeni ile ve tek giriş çıkış sebebi ile yalnız kendileri girememektedir.  Bu sebepten dolayı eşya depolama merkezlerimize giriş çıkışlar şifreli sistem ile bizim ile birlikte yapılmaktadır. Çok Acil eşya ihtiyacınızda gece yarısı bile depomuzu açmak için hizmet verdiğimiz olmuştur. Ancak normalde müşterilerin bir gün önceden haber vermeleri gerekmekte ve bu daha sağlıklı bir iletişim olmaktadır.

 

 

 

İzmir eşya depolama çiğli depo
izmir eşya depolama çiğli

izmir eşya depo içi görüntü
izmir eşya depolama görsel

izmir eşya depolama görseli
izmir eşya depolama depo içi görsel