İzmir Eşya Deposu

2 Comments
izmir evden eve nakliyat

İzmir eşya deposu olarak Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için izmir içinde yeni lokasyonlarda depo kurulumu yapmaya devam ediyoruz. Balatçık depomuz dan sonra Menemen’de , Kent 2 de , Uğurmumcu’da ve Harmandalındaki yeni depolarımız ile hizmet vermeye devam etmekteyiz. Bu durumda siz müşterilerimiz sadece bize ulaşarak Paketleme ( eşyalarınızın kolileme ve patpatlar ile sarılması süreci), taşıma (eşyalarınızın evinizden depomuza taşınması) ve depolama (eşyalarınız güvenle saklanması) hizmetlerimizden yararalanabilirsiniz.Bizi günün her saatinde arayabilir ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Eşya Depolama

İzmirde bulunan izmir eşya deposu alanlarımız merkezi lokasyonlarda yeralmaktadır. İstediğiniz eşyalarınızı güvenlik sistemli depo alanlarımızda güvenle saklayabilirsiniz. Eşyalarınız için gerekli olan paketleme ve taşıma işlemlerinide bünyemizde gerçekleştirerek sizlere her konusunda tam hizmet veriyoruz.

Sizlerin izmir eşya deposu için tek yapmanız gereke bize 0544 784 66 22 veya 0546 784 66 22 nolu telefonlardan bize ulaşarak detaylı bilgi almanızdır. Eşyalarınız merkezi lokasyonlardaki depolama alanlarımızda ihtiyacınız olana kadar güvenle tarafımızdan saklanmaktadır. Depolarımız Karşıyaka, Bayraklı, Çiğli bölgelerinde bulunmaktadır.

EŞYA KORUMA SİSTEMİ

izmir Eşya Deposu alanlarımız cecuritas ve Pronet alarm sistemleri ile hırsız yangın ve su dedektörleri ile ve kamera sistemi ile 24 saat korunmaktadır. Eşyalarınızı İzmir eşya deposu alanlarımızda  muhafazasını sağlamak için öncelikle depolama öncesinde koliler ve patpatlar ile küçük büyük bütün eşyalarınız koruma altına alınarak özel nakliye aracımız ile depolarımıza taşınarak yerleştirilir. Yerleştirilmesi öncesi ve sonrasında sözleşme yapılarak sizlere daha güvenli hizmet verilmesi sağlanır. İzmir eşya depolama yerlerimize giriş çıkışlar alarm sistemi bulunması nedeni ile sadece bizim ile birlikte sağlanmaktadır.

Eşya Paketleme

Eyalarınız kalın patpatlar , çift katlı kalın ,sıfır sadece sizin için kullanılacak olan koliler ,  kırılacak eşyalar için sıfır kağıtlar, toalanmasını önleyecek olan jelatinler , en büyük ve kalın poşetler ile profesyonel ekip tarafından paketleme ve koruması yapılmaktadır. Paketleme ve koruma işlemi eşyaların çizilme , tozlanma riskini en az düzeye getirmek için gerekli olan en önemli işlemlerden biridir. İzmir evden eve nakliye firması olarak standartları yüksek tutmaya gayret ediyoruz. 

2 thoughts on “İzmir Eşya Deposu”

  1. Istanbul da bir depoya bıraktığım ev eşyalarını İzmire getirmek istiyorum. Depolama ücretleriniz hakkında bilgi verirmisiniz? Eşya miktarı, bir öğrenci evinin ihtiyaçları kadardır. Taşıma konusunda yardımcı olurmusunuz? Onunda ücretini söylermisin iz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir